نرم افزارهای سفارشی

نرم افزارهای سفارشی

ایده ها و کسب و کار خود را به سادگی مدل سازی کرده و روندها و پلتفرم مورد اجرا را تعیین کنید؛ تیم ما مدل شما را تبدیل به نرم افزار می کند و شما می توانید به راحتی کسب و کار خود را مکانیزه کرده و یا ایده های خود را اجرایی کنید.
مزیت های همکاری با تیم فنی GR
ویژگی های قدرتمند نرم افزار سفارشی در تیم GR

برخی از ویژگی های ما را بررسی کنید تا مطمئن شوید وب اور ساده ترین وب ساز برای استفاده است. این لیست به شما نشان می دهد که ساخت یکتیم فنی GR این اطمینان را به شما می دهد تا نرم افزار های سفارشی شما به بهترین شکل آماده و ارائه گردد و وظیفه خود می داند تا همیشه پشتیبان شما در امور نرم افزاری باشد تا با خاطری آسوده کسب و کار خود را توسعه دهید.

راهکارها

مشاوره UI و UX نرم افزار
مشاوره UI و UX نرم افزار

جهت مشاوره در اتوماسیون کسب و کار و یا ایده های استارتاپی خود با تیم ما در تماس باشید . گروه GR با تجارب خود در زمینه استارتاپ ها و سیستم های اتوماسیون می تواند در بهینه سازی ایده های شما کمک نماید.

مولتی پلتفرم
مولتی پلتفرم

شما می توانید نرم افزار خود را در پلتفرم های مختلف طراحی کنید نگران آن نباشید: تیم GR دارای تخصص های مختلفی است که می تواند به سادگی آنها را پیاده سازی کند.

حرکت با فناوری روز دنیا
حرکت با فناوری روز دنیا

تیم فنی GR همیشه در تلاش است با بروز رسانی تکنولوژی تولید نرم افزار خود همیشه از بروز ترین فناوری های روز جهان استفاده نماید؛ تکنولوژی ما همیشه هنگام با فناوری جهانی بوده و آموزش و توسعه نیروی متخصص در اولویت برنامه های شرکت قرار دارد.

طراحی گرافیکی پیش از تولید
طراحی گرافیکی پیش از تولید

پیش از تولید نرم افزار می توانید کار طراحی نرم افزار های خود را به واحد گرافیکی شرکت سفارش دهید . واحد گرافیک مراحل و قالب های طراحی نرم افزار شما را ابتدا با استفاده از نرم افزار های گرافیکی تولید و پس از تایید UI توسط شما، تیم توسعه اقدام به تولید و ارائه نرم افزار می نمایند .

نرم افزار های ویندوز
نرم افزار های ویندوز

شما می توانید نرم افزار های خود را بصورت نرم افزار دسکتاب ویندوز سفارش دهید، نرم افزار های ویندوز در قالب WPF و یا windows form طراحی و ارائه می گردند . این نرم افزار ها را می توان بصورت نرم افزار های آفلاین ( off-line ) ، آنلاین ( on-line ) و یا تحت شبکه طراحی نمود.

برنامه نویسی وب
برنامه نویسی وب

نرم افزار های تحت وب به خاطر قابلیت های زیاد خود توانسته اند به عنوان بهترین پلتفرم برای نرم افزار های سازمانی را برای خود اختصاص دهند و نرم افزار های تحت وب به سادگی در شبکه داخلی سازمان و یا اینترنت نصب و اجرا می شوند وبا هر دستگاهی که دارای یک مرورگر اینترنت باشد می توان به سادگی از نرم افزار استفاده کرد . تیم فنی GR این اطمینان را می دهد که از بالاترین فناوری روز دنیا جهت طراحی و تولید نرم افزار ها استفاده می نماید.

برنامه نویسی اندروید
برنامه نویسی اندروید

سیستم عامل اندروید امروزه در دوایس های زیادی استفاده می شود این سیستم عامل محبوب باعث شده تا تیم های استارتاپی این پلتفرم را به عنوان پلتفرم هدف توسعه نرم افزار های خود را انتخاب کنند. شما به سادگی می توانید اپلیکیشن های مورد نیاز خود را در این پلتفرم محبوب سفارش دهید.

برنامه نویسی IOS
برنامه نویسی IOS

شرکت اپل با توسعه سیستم عامل IOS و استفاده از این سیستم عامل بروی دوایس های محبوب اپل سهم مهمی در بازار گوشی های هوشمند و تبلت ها دارد و خیلی از تیم های استارتاپی حاضر نیستند از این حجم از بازار بی نصیب باشند. تیم GR قادر است علاوه بر اپ اندروید اپلیکیشن شما را بروی سیستم عامل IOS توسعه دهد.

برنامه نویسی pwa
برنامه نویسی pwa

PWA یک تکنولوژی نرم افزار تحت وب است. این تکنولوژی امکان استفاده از وب سایت بصورت یک نرم افزار گوشی هوشمند و تبلت را فراهم می آورد . با این فناوری می توانید وب سایت خود را طراحی کرده و به راحتی آیکون آن را به گوشی های هوشمند اضافه می نمایید و هزینه توسعه نرم افزارهای استارتاپی را کاهش دهید.