نرم افزار نوبت دهی
A

نرم افزار نوبت دهی


نرم افزار نوبت دهی اینترنتی یک نرم افزار تحت وب برای مدیریت نوبت و صف در داخل مجموعه (کلینیک ها، مطب پزشکان، آرایشگاه ها و سالن های زیبایی) و دریافت نوبت بصورت آنلاین توسط مشتری می باشد. در نرم افزار نوبت دهی اینترنتی این امکان وجود دارد تا نوبت دهی اینترنتی و توسط بیمار و یا توسط اپراتور دفتر انجام شود. نرم افزار نوبت دهی اینترنتی امکان شیفت های کاری ارائه خدمات، مهارت های ارائه شده در شیفت های کاری و افراد ارائه دهنده خدمات در این نرم افزارتعریف می گردند و با تعیین افراد فعال در هر شیفت می توان نوبت مراجعه کنندگان را مدیریت کرد. با اتصال به پنل پیام کوتاه می توان جابجایی های اتفاق افتاده بصورت خودکار به مراجعین اطلاع رسانی کرد.

در نرم افزار نوبت دهی اینترنتی امکان رزرو نوبت برای مشتریان و اپراتور داخل مجموعه فراهم گردیده است. امکان فعال نمودن درگاه پرداخت آنلاین برای مشتریان وجود دارد تا در هنگام رزرو مشتریان بتوانند هزینه خدمات یا بخشی از آن را پرداخت نمایند. این ویژگی بصورت انتخابی بوده و در صورت نیاز فعال می گردد.

ویژگی های نرم افزار نوبت دهی اینترنتی


نرم افزار نوبت دهی اینترنتی کلینیک
1

نرم افزار نوبت دهی کلینیک


یکی از کاربرد های این نرم افزار استفاده جهت نوبت دهی کلینیک ها می باشد. ساختار نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بتواند صف کلینیک را مدیریت نماید. امکان تعریف تخصص های کلینیک، پزشکان ارائه دهنده خدمات، زمان ویزیت هر پزشک، اطلاعات بیمار، سابقه ویزیت هر بیمار و پزشک از جمله مواردی است که به سادگی برای کلینیک ها قابل ارائه است.

نرم افزار نوبت کلینیک ها امروزه به عنوان یک ابزار قدرتمند در بهبود تجربه بیماران و بهینه سازی روند نوبت دهی شناخته می شود. با پیشرفت فناوری و رواج استفاده از اینترنت، استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک ها امکان مدیریت بهتر نوبت ها، سهولت در ثبت نام بیماران و ارتقاء تجربه کاربری را فراهم می کند. با استفاده از نرم افزار نوبت دهی اینترنتی، بیماران می توانند به راحتی و در هر زمانی نوبت خود را رزرو کنند.

بیماران می توانند اطلاعات مفیدی راجع به پزشکان و متخصصان موجود در کلینیک بدست آورند. این اطلاعات شامل تخصص ها، سوابق تحصیلی و حرفه ای، نظرات بیماران قبلی و سایر جزئیات است. این اطلاعات به بیماران کمک می کند تا پزشک مورد نظر خود را با اطمینان و آگاهی انتخاب کنند.

نرم افزار نوبت دهی ایترنتی پزشکان
2

نرم افزار نوبت دهی مطب پزشکان


مطب پزشکان معمولا دارای تماس های تلفنی بالایی است و افراد زیادی جهت اخذ نوبت یا تغییر در نوبت خود با مطب تماس می گیرند و اپراتور مطب علاوه بر مدیریت صف بیماران باید پاسخگوی تلفن نیز باشد. این امر معمولا با شکایت بیماران از روند پاسخگویی همراه است. نرم افزار نوبت دهی اینترنتی مطب پزشکان این امکان را فراهم کرده است تا بیماران به سادگی و با استفاده از نرم افزار نوبت دهی اینترنتی از وقت های خالی پزشک مطلع شده و خود بیمار نوبت خود را رزرو نمایند، این باعث بهبود تجربه بیمار شده و نیازی به حضور طولانی مدت در اتاق انتظار کلینیک برای نوبت ویزیت نیست، زیرا آنها نیازی به انتظار طولانی در صف ندارند و می توانند به سرعت و به راحتی نوبت خود را رزرو کنند. ثبت شرح حالی بیمار با استفاده از نرم افزار نوبت دهی اینترنتی این امکان فراهم می آورد تا با استفاده از آن اطلاعات بیماری و شرح حال بیمار ذخیره شده و بصورت اینترنتی قابل گزارش گیری است. استفاده از شرح حال بیمار در مراجعات بعدی و همچنین نظر سنجی از بیماران می تواند تاثیر زیادی در افزایش میزان رضایت بیماران داشته باشد.

نظر سنجی در نرم افزار نوبت دهی اینترنتی


در بسیاری از مراکز درمانی و یا سالن های زیبایی ایجاد شرایط مناسبی جهت دریافت نظرات مشتریان بسیار مهم است، زیرا فرم های نظر سنجی موجود در کلینیک ها و سالن ها به علت حضور مشتری در محل کار شما و ایجاد حس آرامش و اعتماد موجب جمع آوری نظر واقعی مشتری از مجموعه شما نمی شود. لذا داشتن نظر واقعی مشتری و مشاهده آن در داشبوردی قابل مقایسه، برای تعیین وضعیت بهینه سازی سیستم دغدغه بسیاری از مدیران است. ماژول نظر سنجی موجود در نرم افزار نوبت دهی اینترنتی یک ابزار کاربردی و مفید برای دریافت نظرات مشتریان است. زیرا این ماژول با ایجاد فرم و ارسال آن به مشتری، امکان جمع آوری اطلاعات و نظرات مشتری در منزل و در فرصت مناسب فراهم می نماید.

در ماژول نظر سنجی نرم افزار نوبت دهی اینترنتی شما ویژگی های زیر را خواهید داشت:

  • تعیین سوالات
  • پاسخ های هر سوال
  • تعیین وزن هر پاسخ
  • ارسال پرسش نامه نظر سنجی با پیامک
  • گزارش نظر سنجی
  • تعداد پاسخ های هر گزینه
  • نمودار وضعیت رضایت
  • فیلتر برای بازه های زمانی دلخواه

رضایت مشتریان


پرویزی
سلام این نرم افزار نوبت دهی رایگان هستش چون من قیمت ندیدم؟
1402/11/14
saeed
سلام عزیز می توان برای وقت دهی به مشتری از اینی که شما درست کردید استفاده کرد
1402/10/23
ساغر
من می خوام فرم نوبت دهی آرایشگاه را ببرم توی کامپیوتر می تونید برام انجام بدید
1402/11/11
کسری
سیستم نوبت دهی شما خیلی ساده کار می کنه و همه چیز بصورت ساده و راحت تعریف می شه و این واقعا یک نرم افزار نوبت دهی ساده است. ممنونم
1402/11/12
tina
فرم نوبت دهی آرایشگاه را می تونم ببینم؟
1402/11/25