نرم افزارهای سفارشی
O

نرم افزارهای سفارشی


شرکت پرتوهای طلایی ارتباطات ایرانیان با 12 سال تجربه در تولید نرم افزارهای سازمانی و استارتاپی به سفارش مشتریان توانسته است با ارائه خدمات مناسب و به موقع، اطمینان خاطر و رضایت مشتریان را جلب نماید. این مهم با بهره گیری از نیروهای متخصص و با انگیزه و استفاده از فناوری روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار ها صورت پذیرفته است.

شناخت نیاز مشتری و استفاده از معماری های چابک جهت ارائه خدمات بهتر به مشتری، عاملی است تا ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان امری سریع و ادامه دار باشد و ارائه پشتیبانی برای همکاران فنی موضوعی دلچسب و عالی تبدیل شود.

تیم شرکت پرتوهای طلایی ارتباطات ایرانیان تجربه همکاری زیادی با شرکت های همکار داشته، و توانسته است به عنوان یک بازوی فنی پر قدرت در کنار تیم سایر شرکت های همکار، باعث کاهش دغدغه های فنی آنان گردد. این همکاری باعث گردیده تا شرکت های همکاری که دارای پروژه های فراتر از زمان کاری تیم خود هستند به راحتی با واگذاری پروژه به تیم ما بصورت OUT SOURCE موجب توسعه توان فنی شرکت خود شوند.

فرآیند تولید نرم افزار سفارشی


توسعه نرم افزار های سفارشی شرکت بر اساس فرآیند های تجربه شده پیش می رود تا همیشه به بهترین نتیجه منجر گردد. برای توسعه نرم افزار پس از مطالعه اولیه و برآورد زمان و هزینه فرآیند های زیر طی می گردد.

 
1

قالب گرافیکی توسط گرافیست نرم افزار طراحی و توسط کارفرما تایید می گرد تا قالب نرم افزار بر اساس طرح و رنگ و ساختار با نیازمندی های کارفرما منطبق باشد.

 
2

تحلیل پایگاه داده نرم افزار توسط اعضای تیم فنی صورت می گیرد و نوع توابع بک اند نرم افزار مشخص می گردد. تیم توسعه بک اند فاز به فاز شروع به توسعه بک اند نرم افزار می نمایند.

 
3

تیم فرانت هم زمان با تیم بک اند فرآیند طراحی پوسته نرم افزار را شروع می کنند و با تکمیل هر فاز از بک اند نرم افزار ارتباط بین پوسته و بک اند را ایجاد می نمایند.