میز خدمت الکترونیکی

میز خدمت الکترونیک

میز خدمت الکترونیک، ابزاری مفید برای اطلاع رسانی راحت سازمانی به مراجعه کنندگان است. با استفاده از یک کامپیوتر رومیزی، لپتاپ یا استند الکترونیکی می توانید اطلاعات مفیدی را برای مراجعین به سازمان فراهم کنید و حجم پاسخگویی نیروی انسانی را کاهش دهید؛ با نرم افزارهای تحت وب سازمان مرتبط شوید و از یکپارچگی اطلاعات لذت ببرید.
مزیت های نرم افزار میز خدمت الکترونیک
ویژگی های قدرتمند نرم افزار میز خدمت الکترونیک

میز خدمت الکترونیک یک نرم افزار کاربردی است که کمک می کند تا مراجعه کنندگان سازمان شما به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایند و نیروی انسانی سازمان زمان با ارزش خود را برای ارائه اطلاعات صرف نکند.

راهکارها

نرم افزار دسکتاپ ویندوز
نرم افزار دسکتاپ ویندوز

این نرم افزار یک نرم افزار ویندوزی می باشد که بصورت خودکار با روشن شدن دستگاه لود شده و نمایش داده می شود. برای استفاده از میز خدمت الکترونیک می توانید از هر دستگاهی که دارای سیستم عامل ویندوز باشد استفاده نمایید

پنل مدیریت تحت وب
پنل مدیریت تحت وب

میز خدمت دارای یک پنل مدیریت تحت وب استکه با استفاده از آن می توانید به راحتی میز خدمت خود را مدیریت کنید و گزینه های جدید را اضافه و یا ویرایش کنید. پنل تحت وب این امکان را می دهد که حتی با گوشی و یا تبلت بتونید تغییرات مورد نیاز خود را در میز خدمت اعمال کنید.

تنظیمات پیشرفته
تنظیمات پیشرفته

با استفاده از پنل مدیریت پیشرفته میز خدمت به راحتی می توانید تعداد و محل نمایش گزینه ها را تغییر دهید و یا حتی نحوه چیدمان آنها را آنگونه خودتان دوست دارید انتخاب کنید. رنگ زمینه، دسنه بندی ها و تعداد ستون ها را به راحتی می توانید تغییر دهید.

تطبیق با نرم افزارهای تحت وب
تطبیق با نرم افزارهای تحت وب

به راحتی می توانید نرم افزارهای تحت وب سازمان را به میز خدمت متصل نمایید. از سیستم های موجود در سازمان بر روی میز خدمت استفاده کنید و یکپارچگی اطلاعات و سامانه های خود را حفظ کنید. سیستم های تحت وب و نرم افزارهای کاربردی به سادگی در میز خدمت قابل اجرا هستند.

شعار روز
شعار روز

ایام و مناسبت های تقویم را انتخاب و شعار و پیام مناسب با آنها را در پنل مدیریت وارد کنید تا میز خدمت بر اساس تاریخ، شعارها و پیام های مناسب را به مراجعه کنندگان نمایش دهد.

اسکرین سیور
اسکرین سیور

فیلم ها و عکس های آموزشی سازمان را به صورت اسکرین سیور به نرم افزار تعریف کنید تا در زمان هایی که مراجعه کننده ای از میز خدمت استفاده نمی کند، نمایش داده شود.