مدیریت املاک استیجاری

مدیریت املاک استیجاری

به راحتی می توانید املاک مورد اجاره خود را ثبت و مدیریت نمایید؛ این نرم افزار به ساده ترین شکل بهترین و کارآمد ترین گزارش های مورد نیاز شما را تهیه و در اختیار شما قرار می دهد. فقط کافیست اطلاعات را وارد کنید و از توانایی های نرم افزار لذت ببرید.
مزیت های نرم افزار مدیریت املاک استیجاری
ویژگی های قدرتمند نرم افزار در مدیریت واحدهای اجاره ای

گزارش های جامع نرم افزار این اطمینان را می دهد که مدیریت جامعی بر وضعیت املاک خود داشته باشید. قبل از اتمام قراردادها از تاریخ خاتمه با خبر شوید و از وضعیت مالی با چند کلیک آگاهی پیدا کنید .

راهکارها

ساختار سازمانی
ساختار سازمانی

این نرم افزار بهترین به راحتی در دفتر کار یا سازمان شما نصب و راه اندازی خواهد شد. می توانید به آن در بستر اینترنت و یا اینترانت، به وسیله هر دستگاهی که دارای مرورگر اینترنت باشد دسترسی داشته باشید و از گزارش های جامع و اطلاعات آن لذت ببرید.

مدیریت مالی
مدیریت مالی

با استفاده از گزینه های مالی نرم افزار به راحتی می توانید میزان اجاره بهای دریافتی، چک های وصول شده و برگشت خورده، مانده حساب مستجرین، ضمانت ها و وضعیت آنها، درآمد سالیانه شما به تفکیک سال و ... را به راحتی و با چند کلیک مشاهده کنید.

گزارش های کارآمد
گزارش های کارآمد

گزارش های سیستم بسیار جامع و کامل بوده و فقط با چند کلیک می توانید به بسیاری از اطلاعات مفید دسترسی پیدا کنید. ابزارهای مختلفی در سیستم قرار داده شده است تا استفاده از آن بتوانید فیلتر مناسبی را بر روی گزارش ها اعمال کنید.

چند کاربره بودن
چند کاربره بودن

در این نرم افزار می توان کاربران زیادی را ایجاد کرد تا هر فرد بتواند با حساب کاربری خود وارد سیستم شده و مسئولیت عملکرد خود را به عهده داشته باشد.

سطوح دسترسی
سطوح دسترسی

در سازمان شما افراد مختلفی مشغول به کار هستند که نیاز به دسترسی به همه اطلاعات را ندارند؛ با استفاده از سطوح دسترسی نرم افزار می توانید کاربران را برای دسترسی به بخش های مختلف محدود کنید تا هر فرد بتواند به محدوده عملکرد خود دسترسی داشته باشد.

پشتیبانی سریع
پشتیبانی سریع

تیم فنی GR همیشه در کنار شما هستند تا تجربه خوبی در استفاده از نرم افزارها داشته باشید. تیم فنی وب اور همیشه پیگیر مسائل و مشکلات کاربران خود هستند و تلاش دارند تا با بروز رسانی های دوره ای راحتی را برای کاربران خود به ارمغان بیاورند.