W

طراحی وب سایت


طراحی سایت زیبا و کار آمد یکی از مهمترین اقداماتی است که یک بیزینس باید انجام دهد.کسب و کارها از هر نوع و بیزینس مدلی نیازمند معرفی خود در فضاهای واقعی و مجازی هستند. وب سایت به عنوان پایگاه مرکزی دیجیتال مارکتینگ شما باید ظاهری زیبا و مناسب با فضا و مخاطب شما طراحی شود. استفاده از تکنیک ها و مهرات های فنی، امنیتی، سئو و زیبایی شناسی درطراحی وب سایت شما بسیار با اهمیت است

ب اور یک وب سایت واکنشگراست که در همه ی اندازه های مختلف صفحه نمایش کار می کند. سایت ساز وب اور با آخرین تکنیک ها طراحی دنیا، اجازه می دهد تا صفحات وب سایت شما 100٪ واکنشگرا باشد. این بدان معنی است که این وب سایت بر روی هر وسیله ای، مانند یک رایانه رومیزی، یک تبلت یا تلفن همراه زیبا خواهد بود. این همچنین به شما کمک خواهد کرد تا رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی تلفن همراه بدست آورید

 

 

 

ویژگی های وب اور


 
1

پویایی افزونه ها و قالب ها یکی از ویژگی های کاربردی و کلیدی سیستم مدیریت محتوای وب (CMS) وب اور است. قالب وب سایت به سادگی با و با پیاده سازی کد های HTML، CSS، JS و هر کتابخانه ای از این تکنولوژی ها به سادگی قابل پیاده سازی می باشد و می توان به سادگی افزونه های پویا را در این قالب قرارداد و محتوای آن را به سادگی از طریق ماژول ها مدیریت کرد.

 
2

سئو وب سایت جنبه های مختلفی داردکه یکی از مهمترین بخش های آن امکان افزودن متا تگ های مختلف و مدیریت درست و ساده آن است. سیستم مدیریت محتوای وب (CMS) وب اور امکان مدیریت ساده و آسان انواع متا تگ ها از قبیل : keyword، description، og، robot، canonical و ... را ایجاد کرده ونقشه سایت را بصورت خودکار ایجاد و مدیریت می نماید.

 
3

امنیت وب سایت و کنترل سطح دسترسی کاربران یکی از ویژگی های یک سیستم مدیریت محتوای وب (CMS) است. وب اور با بهره مندی از این قابلیت امکان کنترل بصورت خودکار در دسترسی کاربران را ایجاد کرده است. در پس زمینه فعالیت سیستم تمامی فایل ها و تصاویر آپلود شده در وب سایت از نظر وجود اسکریپت های آلوده چک می شود.

 
4

پشتیبانی به موقع و چابک از وب سایت ها از مواردی است که جزو اصول اصلی تیم وب اور و کل شرکت محسوب می شود. طراحی سایت بعد از طراحی اولیه و تحویل نیازمند پشتیبانی فنی از طرف تیم طراح می باشد و این بطور کامل از طرف تیم طراحی سایت وب اور درک و اجرایی می گردد. تیم وب اور آماده ارائه انواع پلن های پشتیبانی برای مشتریان می باشد.

نمونه کارها