درباره ما

شرکت پرتوهای طلایی ارتباطات ایرانیان در آبان سال1391 فعالیت خود را در زمینه نرم افزار در پلتفرم های (وب، ویندوز، اندروید و IOS) با استقرار در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه آغاز نمود و مسیر رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت و تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات پیموده است. همواره اهداف مدیران و همکاران متخصص ما ارائه خدمات بهینه و شناخت نیاز مشتریان مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

تیم فنی شرکت پرتوهای طلایی ارتباطات ایرانیان با بروز رسانی مستمر دانش فنی خود در تلاش است تا با بهره گیری از دانش روز دنیا در عرصه فناوری ارتباطات نرم افزارهای پویا و کامل در اختیار مشتریان قرار دهد و در این راه از تکنولوژی های مدیریتی همچون agile و scrum برای مدیریت بهتر پروژه ها بهره می برد.

پشتیبانی سریع و مداوم یکی از مسائلی است که همکاران این مجموعه همواره مد نظر داشته و توانسته اند پاسخگوی به موقع مشکلات و نیازهای خدمات گیرندگان باشند. تجربه به ما آموخته است که تحقیق اولیه، تعیین هدف و انجام صحیح و به موقع خدمات، می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد