خبر خوان

نرم افزار های GR

چرا نرم افزار های GR بهترین تجربه هستند

محصولات نرم افزاری GR بهترین تجربه نرم افزاری شما خواهد بود زیرا تیم فنی ما همیشه پشتیبان شماست و شما را برای لذت از یک نرم افزار خوب همراهی می کنند.
سایت ساز وب اور
سایت ساز وب اور

بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی وب سایت مورد نظر خود را بسازید. وب اور ساده ترین سازنده وب سایت برای شمااست. و با افزونه ها و پلاگین های خود پاسخگوی نیاز شماست. این پلت فرم سایت ساز با قدرت فراوان خود سایت شما را برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک آماده می کند.

میز خدمت الکترونیکی
میز خدمت الکترونیکی

به راحتی گزینه های مورد نطر خود را در پنل میز خدمت الکترونیکی قرار دهید و مطمئن شوید که مراجعه کنندگان به سازمان شما به سادگی می توانند از راهنمایی ها و دسترسی های موجود در پنل استفاده کنند، با این روش مراجعه به پرسنل سازمان جهت دریافت راهنمایی را کاهش دهید.

مدیریت املاک استیجاری
مدیریت املاک استیجاری

املاک استیجاری خود را ثبت کنید کنید و با مستجرین خود قرارداد ببندید؛ به سادگی اطلاعات مالی و پرداخت های مستجرین را ثبت کنید و از گزارش های عالی و کارآمد نرم افزار لذت ببرید. به راحتی می توانید وضعیت املاک و قراردادها را مدیریت کنید.

آزمون الکترونیکی
آزمون الکترونیکی

در این سیستم سوالات را طرح کنید و کاربران خودتون را اضافه کنید. با تخصیص آزمون به هر کاربر نوع آزمون و تاریخ آن را مشخص نمایید؛ به همین راحتی کاربران شما این امکان را دارند تا در تاریخ مورد نظر در آزمون شرکت کنند و بدون اتلاف وقت از نتیجه آزمون با خبر شوند.

نرم افزارهای سفارشی
نرم افزارهای سفارشی

اگر قصد ایجاد یک کسب و کار استاراپی دارید و یا می خواهید کسب و کار یا عملکرد سازمانتان را مکانیزه نمایید. می توانید با طراحی عملکرد کاری، نرم افزار مورد نیاز خودتان را سفارش دهید و مطمئن باشید که نرم افزار، آنگونه که می خواهید عمل می کند و گزارشات مورد نیاز شما از اطلاعات استخراج می شود.

خبر خوان
خبر خوان

با این نرم افزار به راحتی می توانیم خبر های مهم را از بین هزاران خبری که هر روز منتشر می شود پیدا کنیم؛ فقط کافیست کلید واژه های مهم را مشخص کنید تا نرم افزار، خبرهای مرتبط با کلید واژه های مورد نظر را پیدا کرده و اطلاع دهد. با این نرم افزار نیازی به جستجو در اینترنت برای اطلاع از اخبار ندارید.