آزمون الکترونیکی

آزمون الکترونیکی

آزمون الکترونیکی ابزاری قدرتمند برای برگزاری آزمون های چهار گزینه ای است که استفاده از آن باعث کاهش هزینه ها و حجم عملیات اجرایی برگزاری آزمون ها می شود. با این روش در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.
آزمون الکترونیکی
ابزاری برای آزمون های چهار گزینه ای

آزمون های پرسنل سازمان خود را می توانید به راحتی بر روی شبکه اینترنت و یا اینترانت اجرا کنید و نتیجه را در همان لحظه مشاهده کنید

راهکارها

اجرای آزمون بصورت آنلاین یا تحت شبکه
اجرای آزمون بصورت آنلاین یا تحت شبکه

آزمون های خود را در بستر اینترنت و یا شبکه داخلی سازمان برگزار کنید و نگران فضا و نیروی اجرایی برگزرای آزمون نباشید. این نرم افزار یه سامانه تحت وب است که با استفاده از هر دیوایسی که دارای مرورگر اینرنت باشد قابل اجرا است.

مشاهده نتیجه بلافاصله بعد از آزمون
مشاهده نتیجه بلافاصله بعد از آزمون

بلافاصله بعد از برگزاری آزمون کاربران می توانند نتیجه آزمون خود را مشاهده کرده و از نتیجه آزمون خود مطلع گردند. با تعیین سطح نمره قبولی برای آزمون می توان نتیجه توصیفی آزمون را نیز به کاربران نشان داد.

تعیین زمان آزمون
تعیین زمان آزمون

زمان آزمون را برای کاربران خود تعیین کنید تا آزمون در تاریخ مشخص شروع و پایان یابد و به راحتی به گزارش آن دسترسی پیدا کنید. آزمون در غیر تاریخ مشخص شده برای کاربر قابل دسترسی نخواهد بود.

مدیریت زمان آزمون
مدیریت زمان آزمون/h5>

در طراحی سیستم به گونه ای عمل شده است که آزمون و نتایج آن وابستگی به دستگاه آزمون دهنده و یا ارتباط مستمر با شبکه نداشته باشد. در صورت قطع شدن اینترنت و یا شبکه آزمون دهنده می تواند از همان نقطه آزمون خود را ادامه دهد.

گزارش آزمون های برگزار شده
گزارش آزمون های برگزار شده

گزارش آزمون را می توانید بر اساس تاریخ آزمون و مواردی همچون قبولی، مردودی، تاریخ و نام آزمون فبلتر کرده و بصورت فایل اکسل ذخیره کنید.

عدم محدودیت در تعداد و مکان
عدم محدودیت در تعداد و مکان

نرم افزار بر اساس اینکه از کدام بستر برای دسترسی استفاده می شود ( اینترنت یا اینترانت ) محدودیت مکانی بر مبنای بستر انتشار ندارد و می توان آن را در هر زمان و مکان که شبکه امکان دسترسی را فراهم می نماید آزمون را برگزار کرد.