طراحی وب سایت

در دنیای امروز تجارت از شکل سنتی خارج شده و شکل جدیدی به خود گرفته است. نفوذ روز افزون اینترنت به حدی زیاد شده است که در تمامی خانه ها، محل های کار، خیابان ها و جاده ها دسترسی به آن به امری بدیهی تبدیل گشته است. حضور اینترنت دنیای تجارت و بازاریابی را متحول کرده و با ایجاد پایگاه های اینترنتی، ارائه اطلاعات و کاتالوگ های دیجیتال در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال امکان پذیر شده است. با ایجاد چنین پایگاهی اطلاعات خدمات و محصولات شما در هر زمان و مکانی در اختیار مشتریانتان قرار می گیرد بگونه ای که گویی موتور تبلیغاتی شما بصورت خستگی نا پذیری همیشه کار می کند.

متخصیص شرکت پرتوهای طلایی ارتباطات ایرانیان در راستای تحقق هدف سازمانی شرکت در طراحی وب سایت هایی زیبا و مدرن در کنار پشتیبانی خوب و موثر از مشتریان عزیز اقدام به تولید سیستم مدیریت محتوای (CMS) برای  کرده اند. این سیستم با امنیت بالا، کاربری ساده، انعطاف پذیری و سازگاری عالی با موتورهای جستجو توانسته است خدماتی در سطح بالا به مشتریان عزیز ارائه دهد. متخصصان شرکت با در اختیار داشتن این امکان می توانند به سادگی تغییرات مورد نظر شما را در سیستم ایجاد کنند و این بهینگی را در اختیار سایرین نیز قرار دهند.

ویژگی های سیستم مدیریت محتوای GR :

  • امنیت : امنیت در سیستم مدیریت محتوای GR جایگاه ویژه را به خود اختصاص داده است تا اطلاعات و داده های تجاری شما از آسیب توسط دیگران محفوظ بماند.
  • طراحی واکنش گرا : سیستم مدیریت محتوای GR دارای یک سیستم طراحی پویا است که می تواند به راحتی وب سایت هایی واکنش گرا جهت ارائه نمایی صحیح و زیبا در گوشی ها و تبلت ها ایجاد کند.
  • دسترسی پویا به اطلاعات : سیستم مدیریت محتوای GR این امکان را برای مشتریان فراهم آورده تا بدون نیاز به دانش فنی در هر زمان که مایل باشند بتوانند اطلاعات وب سایت خود را تغییر داده و یا اطلاعات و اخبار جدید را در آن انتشار دهند.
  • پشتیبانی : تکنولوژی بکار رفته در سیستم مدیریت محتوای GR از بروزترین تکنولوژی های دنیا بوده و بگونه است که کمترین نیاز به پشتیبانی را ایجاد می کند و متخصصان شرکت آمادها اند تا در صورت بروز مشکل در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع نمایند.